Product specificaties
| Wattage | 8 |
|---|---|
| Vervangt (watt) | 18 |
| Lichtopbrengst (lumen) | 850 |
| Lumen per watt (lm/w) | 106 |
| Lichtkleur | 3000K |
| Kleurtemperatuur | 3000K | Warm wit |
| Kleurcode | 830 |
| Cri waarde | 80-89 | Goede kleurweergave |
| Levensduur (uur) | 30.000 |
| Lampvoet | G13 |
| Gradenbundel | 240 graden |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Ingangsspanning (v) | 220-240 |
| Voorschakelapparaat | Universeel (UN) |
| Inclusief led starter | Ja |
| Lengte tl buis (cm) | 60cm |
| Merk | Philips |
| Code | 78277100 |
| Ean code | 8718699782771 |
| Fabrikantnaam | CorePro LEDtube UN 600mm HO 8W830 T8 |


