Product specificaties
| Wattage | 23 |
|---|---|
| Vervangt (watt) | 58 |
| Lichtopbrengst (lumen) | 3500 |
| Lumen per watt (lm/w) | 152 |
| Lichtkleur | 6500K |
| Kleurtemperatuur | 6500K | Daglicht |
| Kleurcode | 865 |
| Cri waarde | 80-89 | Goede kleurweergave |
| Levensduur (uur) | 50.000 |
| Lampvoet | G13 |
| Lampafwerking | Mat |
| Gradenbundel | 240 graden |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Ingangsspanning (v) | 220-240 |
| Lengte tl buis (cm) | 150cm |
| Lengte (mm) | 1500 |
| Diameter (mm) | 26 |
| Merk | Philips |
| Code | 20006700 |
| Ean code | 8720169200067 |
| Fabrikantnaam | CorePro LEDtube UN 1500mm UO 23W865 T8 |


