Product specificaties
| Wattage | 15.5 |
|---|---|
| Vervangt (watt) | 36 |
| Lichtopbrengst (lumen) | 2200 |
| Lumen per watt (lm/w) | 141 |
| Lichtkleur | 3000K |
| Kleurtemperatuur | 3000K | Warm wit |
| Kleurcode | 830 |
| Cri waarde | 80-89 | Goede kleurweergave |
| Levensduur (uur) | 50.000 |
| Lampvoet | G13 |
| Lampafwerking | Mat |
| Gradenbundel | 240 graden |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Ingangsspanning (v) | 220-240 |
| Lengte tl buis (cm) | 120cm |
| Lengte (mm) | 1200 |
| Diameter (mm) | 26 |
| Merk | Philips |
| Code | 19996500 |
| Ean code | 8720169199965 |
| Fabrikantnaam | CorePro LEDtube UN 1200mm UO 15.5W830 T8 |


