Product specificaties
| Wattage | 26.7 |
|---|---|
| Vervangt (watt) | 49 |
| Lichtopbrengst (lumen) | 3700 |
| Lumen per watt (lm/w) | 138 |
| Lichtkleur | 3000K |
| Kleurtemperatuur | 3000K | Warm wit |
| Kleurcode | 830 |
| Cri waarde | 80-89 | Goede kleurweergave |
| Energieklasse | E |
| Levensduur (uur) | 50.000 |
| Lampvoet | G5 |
| Gradenbundel | 200 graden |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Ingangsspanning (v) | 60-120 |
| Voorschakelapparaat | Elektronisch (HF) |
| Powerfactor | >0.9 |
| Lengte tl buis (cm) | 145cm |
| Lengte (mm) | 1449 |
| Diameter (mm) | 16 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +45 |
| Merk | Philips |
| Code | 29564300 |
| Ean code | 8720169295643 |
| Fabrikantnaam | CorePro LEDtube HF 1500mm HO 26.7W 830T5 |


