Product specificaties
| Wattage | 26.7 |
|---|---|
| Vervangt (watt) | 54 |
| Lichtopbrengst (lumen) | 3900 |
| Lumen per watt (lm/w) | 146 |
| Lichtkleur | 4000K |
| Kleurtemperatuur | 4000K | Koelwit |
| Kleurcode | 840 |
| Cri waarde | 80-89 | Goede kleurweergave |
| Energieklasse | D |
| Levensduur (uur) | 50.000 |
| Lampvoet | G5 |
| Gradenbundel | 200 graden |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Ingangsspanning (v) | 20-90 |
| Voorschakelapparaat | Elektronisch (HF) |
| Powerfactor | >0.9 |
| Lengte tl buis (cm) | 145cm |
| Lengte (mm) | 1449 |
| Diameter (mm) | 16 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +45 |
| Merk | Philips |
| Code | 29560500 |
| Ean code | 8720169295605 |
| Fabrikantnaam | CorePro LEDtube HF 1200mm HO 26.7W 840T5 |


