Beschrijving
De Philips CorePro LEDtube high output T8 1500mm 24-58W 840 vervangt de traditionele TL-D 58W buis. Door over te stappen op LEDtubes bespaart u tot wel 3 keer langer op normale TL8 buizen. De Philips
De Philips CorePro LEDtube integreert een LED-lichtbron in de vorm van een traditionele lineaire fluorescentielamp. Dankzijn zijn ontwerp & lichttechnische eigenschappen valt de ledbuis zowel qua uiterlijk en lichtbeeld bijna niet te onderscheiden van conventionele TL-verlichting.
Deze LEDtube is perfect voor toepassingen in parkeerterreinen, garages, magazijnen, koelhuizen, lichtreclame & distrubitieterreinen. Installatie is dankzij roterende eindkappen snel, eenvoudig en betrouwbaar.
Product specificaties
| Wattage | 24 |
|---|---|
| Vervangt (watt) | 58 |
| Lichtopbrengst (lumen) | 2700 |
| Lumen per watt (lm/w) | 113 |
| Lichtkleur | 4000K |
| Kleurtemperatuur | 4000K | Koelwit |
| Kleurcode | 840 |
| Cri waarde | 80-89 | Goede kleurweergave |
| Levensduur (uur) | 30.000 |
| Lampvoet | G13 |
| Gradenbundel | 240 graden |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Ingangsspanning (v) | 220-240 |
| Voorschakelapparaat | Conventioneel (EM), Netspanning (AC mains) |
| Inclusief led starter | Ja |
| Lengte tl buis (cm) | 150cm |
| Merk | Philips |
| Code | 80617300 |
| Ean code | 8718696806173 |
| Fabrikantnaam | CorePro LEDtube 1500mm HO 24W 840 T8 |


